Kolimat Hakkımızda

Kolimat Oluklu Mukavva Kutu Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. 20 Ağustos 1997 yılından beri oluklu mukavva ve kutu sektöründe, toplam 10.000 m2 kapalı alanıyla, Bursa ve İnegöl Yenice Sanayi Bölgesin de faaliyet göstermektedir.
 Oluklu Mukavva Üretimi Hattı hem de Kutu Üretim Hattının olmasının getirdiği avantajı kullanarak; en uygun fiyatla, farklı ve özel çözümleri sahasında uzman kadrosu ile sizin için tasarlayıp üretiyor.
20.000 ton/yıl üretim kapasitesiyle başta Bursa olmak üzere, Türkiye geneline de hizmet veren firma,24 saat çalışmaktadır.
Her zaman müşteri istek ve önerilerini göz önünde bulunduran, dünya ambalajındaki gelişmeleri de yakından takip eden Koli mat Ambalaj, Oluklu Hattı Üretim tesisindeki mevcut makine parkına ilave ettiği, CNC ayarlı oluklu hattı jilet kesim makinesiyle müşteri taleplerine hızlı cevap vermede önemli bir avantaj elde etmiştir. Bunlara ilave olarak Kutu Üretim Prosesinde; 3 renkli baskı ve özel kesimli kutu uygulaması da yapabilen baskı makineleri ile her türlü müşteri isteğine cevap verebilir konuma gelerek sektöründe aranan kuruluşlardan biri olmayı başarmak amacındadır.
Başka Otomotiv, Tekstil, Gıda ve Mobilya olmak üzere birçok sektöre hitap etmektedir.
Sevkiyatlar, Koli mat Ambalaj in kendi nakliye servisi kullanılarak, optimum şartlarda, müşteriye taahhüt edilen zamanda, müşterinin istediği miktarda ve istediği sevkiyat şekliyle(dökme diye tabir edilen bağlanmış, paketlenmiş ya da streslenmiş olarak) müşterilere ulaştırılmaktadır.
Koli mat Ambalaj, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi sahibi olarak ve müşterinin isteğine uygun kalitede ürünler elde etmek için gerekli olan testleri yaparak, müşterilere ürün ve hizmet kalitesini garanti etmektedir.